Τετάρτη, 17 Δεκεμβρίου 2014

Αποτελέσματα Μαθηματικού Διαγωνισμού «ΥΠΑΤΙΑ»

            Η δ/νση και ο Σύλλογος διδασκόντων του Βαλταδωρείου συγχαίρουν τις μαθήτριες του σχολείου μας που διακρίθηκαν στο διαγωνισμό "ΥΠΑΤΙΑ":
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2. ΑΡΝΑΟΥΤΗ-ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗ
3. ΒΑΞΕΒΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4. ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
5. ΚΟΤΣΙΦΚΑ ΕΛΕΝΗ
6. ΠΑΛΑΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
7. ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ


Ο διαγωνισμός «ΥΠΑΤΙΑ» έχει τοπικό χαρακτήρα,   και συνδιοργανώνεται με τη Δ/νση
Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας.. Αφορά μαθητές της Α΄ Γυμνασίου και διεξάγεται ταυτόχρονα με
τον  πανελλήνιο  διαγωνισμό  «ΘΑΛΗΣ»  της  ΕΜΕ  για  τις  υπόλοιπες  τάξεις  Γυμνασίου  και
Λυκείου.
Στον  φετινό  διαγωνισμό  πήραν  μέρος  μαθητές  και  από  τον    Έβρο,  την  Κοζάνη,  την
Πέλλα την Πιερία και την Φλώρινα, με πρωτοβουλία των τοπικών παραρτημάτων της ΕΜΕ.
Το  γεγονός  αυτό  δείχνει  και  την  καταξίωση  του  Ημαθιώτικου  διαγωνισμού  και  εκτός
Ημαθίας.
Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος συγχαίρει θερμά όλους τους μαθητές που
συμμετείχαν  στους  διαγωνισμούς.  Όσοι  διακρίθηκαν,  θα  διαγωνιστούν  το  Σάββατο  17
Ιανουαρίου 2015 στην επόμενη φάση (διαγωνισμοί «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» και «ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ»).
Η  συμμετοχή  και  οι  επιτυχίες  των  μαθητών  μας  στους  διαγωνισμούς,  δείχνουν  το
ενδιαφέρον  και  την  ευγενική  άμιλλα  που  υπάρχει,  μεταξύ  των  νέων  παιδιών  για  τα
Μαθηματικά.
Για  τους  διαγωνισμούς  «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»  και  «ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ»  το  Παράρτημα  Ημαθίας
διοργανώνει  μαθήματα  προετοιμασίας,  όπως  κάθε  χρόνο,  ήδη  από  την  Κυριακή  21
Δεκεμβρίου στη Βέροια.
Για  τα  εξεταστικά  κέντρα  της  επόμενης  φάσης,  όπως  και  για  τα  μαθήματα
προετοιμασίας  οι  ενδιαφερόμενοι  θα  ειδοποιηθούν  από  τη  γραμματεία  του
παραρτήματος. Επίσης  μπορούν  να  επικοινωνήσουν  τηλεφωνικά  με  τη  γραμματεία  στον
αριθμό  23310‐67107  ή  με  ηλεκτρονική  αλληλογραφία  στη  διεύθυνση
mathima0@gmail.com.Η  Διοικούσα  Eπιτροπή  του  Παραρτήματος  ευχαριστεί  ιδιαίτερα  τους  συναδέλφους
Μαθηματικούς, που συνδράμουν στο έργο του Παραρτήματος
α)  προσφέροντας  δωρεάν  μαθήματα  διαγωνιστικών  μαθηματικών  στους
υποψηφίους,
β) επιτηρώντας στη διάρκεια της εξέτασης και
γ) βαθμολογώντας τα γραπτά των διαγωνιζομένων.
Τα αποτελέσματα δείχνουν πως αυτές οι προσπάθειες δίνουν καρπούς.
Οι διακριθέντες μαθητές είναι οι παρακάτω:

Ι. Για τον διαγωνισμό «ΥΠΑΤΙΑ»
ΗΜΑΘΙΑ
α/α  ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΒΙΡΑ  ΓΥΜΝ. ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
2 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ  9ο Δ. ΣΧ. ΒΕΡΟΙΑΣ
3 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΑΣΟΥΛΑ  3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
4 ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ  ΕΥΘΥΜΙΑ  4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
5 ΑΡΒΑΝΙΤΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
6 ΑΡΓΥΡΟΥ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ  3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
7 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
9 ΒΕΝΙΑΜΙΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ  ΝΙΚΗ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
11 ΓΚΑΛΤΣΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
12 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ  4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
13 ΔΑΪΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
14 ΔΟΥΜΑΝΗ  ΘΩΜΑΗ‐ΜΑΡΙΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
15 ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΕΛΕΝΗ  2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
16 ΘΕΟΦΡΟΝΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡ.
17 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ  4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
18 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
19 ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ. ΒΕΡΟΙΑΣ 20 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ  ΠΑΝΔΩΡΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡ.
21 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡ.
22 ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ  ΜΑΡΙΝΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
23 ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡ.
24 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡ.
25 ΚΑΡΠΙΝΚΑΚΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΓΥΜΝ. ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
26 ΚΑΤΑΚΑΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΓΥΜΝ. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
27 ΚΑΤΣΑΕΛΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
28 ΚΕΣΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
29 ΚΟΓΙΑ  ΚΛΕΙΩ‐ΙΩΑΝΝΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
30 ΚΟΛΚΑ  ΠΟΛΥΞΕΝΗ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
31 ΚΟΤΣΙΔΗΣ  ΜΠΑΜΠΗΣ  4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
32 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  ΓΥΜΝ. ΠΛΑΤΕΟΣ
33 ΛΑΖΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
34 ΛΑΦΑΖΑΝΗ  ΕΛΕΝΗ  3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
35 ΛΙΟΛΙΟΣ  ΑΡΗΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
36 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
37 ΜΠΑΓΙΩΚΑ  ΙΩΑΝΝΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡ.
38 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
39 ΠΑΝΙΔΟΥ  ΣΟΦΙΑ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ. ΒΕΡΟΙΑΣ
40 ΠΑΝΤΑΖΗ  ΡΑΝΙΑ  4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
41 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ  ΒΙΡΓΙΝΙΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
42 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
43 ΠΑΤΡΙΚΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
44 ΡΑΛΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
45 ΣΑΡΗΟΓΛΟΥ  ΤΑΣΟΣ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ. ΒΕΡΟΙΑΣ
46 ΣΚΟΥΜΙΔΑΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  ΓΥΜΝ. ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
47 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
48 ΣΤΑΝΚΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ 49 ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
50 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
51 ΤΑΚΟΥΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡ.
52 ΤΖΙΜΙΤΣΗ  ΜΑΡΙΑ  3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
53 ΤΟΠΟΥΖΗ  ΜΑΝΤΙΑΝΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
54 ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΩΤΗΡΗΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
55 ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
56 ΤΣΙΤΟΥΡΑ  ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  6ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
57 ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
58 ΦΩΤΗ  ΕΡΜΙΟΝΗ  2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
59 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ‐ΕΙΡΗΝΗ  3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
60 ΨΑΡΡΑ  ΔΑΝΑΗ  3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
ΕΒΡΟΣ
α/α ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  4ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΓΛΗΝΙΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΓΥΜΝ. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΔΑΝΑΗ  3ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΔΟΥΛΟΥΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
5 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ  ΔΩΡΟΘΕΑ  ΓΥΜΝ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
6 ΜΗΛΙΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  4ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
7 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ  4ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
9 ΜΟΥΧΤΑΡΙΔΟΥ  ΕΛΛΗ  ΓΥΜΝ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
10 ΜΠΑΚΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  3ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
11 ΜΠΑΝΤΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
12 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  4ο ΓΥΜΝ .ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
13 ΝΤΑΓΚΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
14 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ  ΓΙΑΝΝΗΣ  4ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 15 ΣΙΡΕΡΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
16 ΤΡΑΧΙΩΤΗ  ΑΝΝΑ‐ΣΕΒΑΣΤΗ  ΓΥΜΝ. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
17 ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ  ΘΑΝΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
18 ΦΑΛΕΚΑ  ΚΩΝ/ΝΑ  4ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
19 ΦΩΤΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΓΥΜΝ. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
20 ΧΑΡΔΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ  4ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
21 ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ‐ΧΡΗΣΤΟΣ  4ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΖΑΝΗ
α/α ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ  ΜΕΛΙΝΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ  ΑΘΗΝΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
5 ΑΡΓΥΡΗ  ΘΕΟΔΩΡΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
6 ΑΡΝΑΟΥΤΗ‐ΚΟΥΚΟΥΛΑ  ΚΑΛΛΙΝΙΚΗ  1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
7 ΒΑΒΒΟΥ  ΕΛΕΝΗ  6ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
8 ΒΑΞΕΒΑΝΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
9 ΓΑΛΗΝΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  6ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
10 ΓΚΑΜΠΟΥΡΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
11 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  6ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
12 ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΑ  ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
13 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ  ΣΑΒΒΑΣ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
14 ΚΑΛΙΤΣΙΟΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  8ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
16 ΚΟΤΣΙΦΚΑ  ΕΛΕΝΗ  1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
17 ΛΙΤΙΝΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
18 ΜΑΝΟΥ  ΜΑΡΚΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19 ΜΑΝΩΛΑΚΕΛΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 20 ΜΑΝΩΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
21 ΜΠΕΚΕΡΙΔΟΥ  ΠΑΣΧΑΛΙΑ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ .ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22 ΜΠΕΤΣΙΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ  5ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23 ΜΠΟΥΡΤΖΑΝΑΝΤΖΕ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
24 ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  6ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
25 ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΝΙΚΟΣ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
26 ΝΙΚΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
27 ΝΙΜΒΡΙΩΤΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
28 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΓΥΜΝ. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ‐ΚΡΟΚΟΥ
29 ΠΑΛΑΜΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
30 ΠΑΣΙΚΤΣΗ  ΜΑΡΙΑ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
31 ΠΑΣΣΑΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
32 ΠΕΛΕΚΑ  ΙΩΑΝΝΑ  6ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
33 ΠΕΤΡΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
34 ΠΟΥΛΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  8ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
35 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  5ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
36 ΤΑΪΡΙΔΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  5ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
37 ΤΕΡΠΟΥ  ΕΛΕΝΗ  5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
38 ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
39 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
40 ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΑ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
41 ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
42 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
43 ΧΟΝΤΡΟΜΑΤΙΔΟΥ  ΑΝΝΑ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΠΕΛΛΑ
α/α ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΒΕΡΓΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2 ΒΟΥΒΟΥ  ΚΩΝ/ΝΑ  ΓΥΜΝ. ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 3 ΒΡΥΩΝΗ  ΕΛΕΝΗ  3ο ΓΥΜΝ. ΕΔΕΣΣΑΣ
4 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ‐ΣΤΑΥΡΟΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΕΔΕΣΣΑΣ
5 ΕΥΑΓΓΕΛΕΡΙΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  2ο ΓΥΜΝ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ
6 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ  ΣΟΦΙΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΟΥ
7 ΚΙΟΣΕ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ
8 ΚΟΚΚΟΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ‐ΦΙΛΙΠΠΟΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΕΔΕΣΣΑΣ
9 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  4ο ΓΥΜΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
10 ΚΥΜΠΙΡΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΙΑΣ
11 ΜΗΣΙΡΛΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΕΔΕΣΣΑΣ
12 ΜΠΕΝΤΣΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΕΔΕΣΣΑΣ
13 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΝΙΚΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
14 ΠΑΛΑΣΚΑ  ΑΙΜΙΛΙΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΣΚΥΔΡΑΣ
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ  ΓΥΜΝ. ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
16 ΡΑΡΡΗ  ΕΥΔΟΞΙΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΕΔΕΣΣΑΣ
17 ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ  3ο ΓΥΜΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
18 ΤΡΥΠΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ
19 ΧΑΤΖΗΓΑΓΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
20 ΧΟΥΡΜΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ‐ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΥΜΝ. ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΙΕΡΙΑ
α/α ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ  ΠΛΑΤΩΝ
2 ΑΝΟΝΕΡ   ΡΕΖΒΑΝ  2 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 ΒΑΣΙΛΕΦ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  2 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 ΓΡΑΒΑΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΣ  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
5 ΖΩΓΡΑΦΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ‐ΑΛΚΗΣΤΙΣ  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 ΘΕΟΧΑΡΗ  ΕΙΡΗΝΗ  2 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 ΙΑΤΡΟΥ  ΘΟΔΩΡΗΣ  3 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 8 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ  2 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
9 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ  ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
10 ΚΛΙΤΣΙΝΙΚΟΥ  ΕΡΜΙΟΝΗ  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
11 ΜΗΤΡΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  2 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
12 ΜΠΑΝΤΟΛΑ  ΑΝΝΑ  2 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
13 ΜΠΕΗ  ΜΑΡΙΑ  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
14 ΜΠΕΙΝΑΣ  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜ/ΣΙΟ
15 ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  1 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
16 ΜΠΗΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ  2 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
17 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
18 ΣΙΩΚΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΛΑΤΩΝ
19 ΤΖΗΜΙΚΑ   ΦΩΤΕΙΝΗ  3 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
20 ΦΩΤΙΑΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  3 ΓΥΜ/ΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΦΛΩΡΙΝΑ
α/α  ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΑΓΓΟΥΡΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ  ΓΥΜΝ. ΦΙΛΩΤΑ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
3 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
4 ΒΑΛΙΑΓΑΣ  ΦΟΙΒΟΣ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
5 ΓΙΑΝΤΣΗ  ΕΙΡΗΝΗ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
6 ΖΟΥΓΚΑΣ  ΒΑΛΑΝΤΗΣ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
7 ΘΩΜΑΪΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
8 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
9 ΚΟΣΜΙΔΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
10 ΚΟΥΓΙΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 11 ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ  ΤΡΑΪΑΝΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
12 ΜΠΕΛΤΣΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
13 ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ‐ΕΛΕΝΗ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
14 ΠΑΣΙΝΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
15 ΡΑΜΑ  ΦΑΒΙΟΛΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
16 ΡΟΥΦΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
17 ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
18 ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
19 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΕΥΜΟΡΦΙΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
20 ΤΣΙΒΕΛΕΪΔΗΣ  ΒΑΛΕΡΙΟΣ  ΓΥΜΝ. ΦΙΛΩΤΑ
21 ΤΣΙΜΟΥ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
22 ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΓΙΑΝΝΗΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
23 ΧΑΤΖΗ  ΕΥΔΟΞΙΑ  ΓΥΜΝ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΙΙ. Για τον διαγωνισμό «ΘΑΛΗΣ»
α/α  ΤΑΞΗ  ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ  ΣΧΟΛΕΙΟ
1 Β΄ ΓΥΜΝ  ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ  ΛΥΔΙΑ  4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
2 Β΄ ΓΥΜΝ  ΓΕΓΙΤΣΙΔΗΣ  ΣΩΚΡΑΤΗΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
3 Β΄ ΓΥΜΝ  ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
4 Β΄ ΓΥΜΝ  ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ   ΑΘΗΝΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
5 Β΄ ΓΥΜΝ  ΔΟΥΛΑΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
6 Β΄ ΓΥΜΝ  ΙΩΑΝΝΟΥ   ΘΩΜΑΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
7 Β΄ ΓΥΜΝ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΓΥΜΝ. ΚΟΠΑΝΟΥ
8 Β΄ ΓΥΜΝ  ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΘΥΜΙΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
9 Β΄ ΓΥΜΝ  ΚΟΤΣΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
10 Β΄ ΓΥΜΝ  ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ  ΘΕΟΦΙΛΟΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
11 Β΄ ΓΥΜΝ  ΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ 12 Β΄ ΓΥΜΝ  ΚΤΩΝΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
13 Β΄ ΓΥΜΝ  ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ   ΕΛΕΝΗ  1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡ
14 Β΄ ΓΥΜΝ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ  6ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
15 Β΄ ΓΥΜΝ  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
16 Β΄ ΓΥΜΝ  ΜΠΑΖΤΕΚΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
17 Β΄ ΓΥΜΝ  ΠΑΠΠΑ  ΜΑΡΙΛΙΑ  4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
18 Β΄ ΓΥΜΝ  ΠΕΤΡΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΓΥΜΝ. ΚΟΠΑΝΟΥ
19 Β΄ ΓΥΜΝ  ΣΙΜΟΥ  ΕΛΕΝΗ  3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
20 Β΄ ΓΥΜΝ  ΣΟΥΛΗ  ΕΥΘΥΜΙΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
21 Β΄ ΓΥΜΝ  ΣΤΑΜΑΤΗ  ΘΩΜΑΗ  3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
22 Β΄ ΓΥΜΝ  ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
23 Β΄ ΓΥΜΝ  ΤΑΡΑΜΟΝΛΗ  ΜΥΡΟΠΗ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
24 Β΄ ΓΥΜΝ  ΤΣΕΓΚΕΛΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
25 Γ΄ ΓΥΜΝ  ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
26 Γ΄ ΓΥΜΝ  ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΙΣΤΟΣ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
27 Γ΄ ΓΥΜΝ  ΠΑΠΑΧΑΡΙΤΩΝ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
28 Γ΄ ΓΥΜΝ  ΣΙΟΥΡΔΑ  ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
29 Γ΄ ΓΥΜΝ  ΤΡΕΒΛΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΜΟΥΣΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
30 Α΄ ΛΥΚ  ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
31 Α΄ ΛΥΚ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
32 Α΄ ΛΥΚ  ΚΕΝΤΗΜΕΝΟΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
33 Α΄ ΛΥΚ  ΚΟΛΥΠΕΤΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
34 Α΄ ΛΥΚ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
35 Α΄ ΛΥΚ  ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ  1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
36 Α΄ ΛΥΚ  ΣΑΡΑΦΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
37 Α΄ ΛΥΚ  ΤΑΣΙΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 38 Α΄ ΛΥΚ  ΤΟΥΦΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
39 Α΄ ΛΥΚ  ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
40 Β΄ ΛΥΚ  ΜΕΚΚΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
41 Β΄ ΛΥΚ  ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ   ΜΑΡΙΑΝΘΗ  2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡ
42 Γ΄ ΛΥΚ  ΚΑΠΑΝΙΔΗΣ  ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ  3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
43 Γ΄ ΛΥΚ  ΚΑΡΑΤΖΑ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
44 Γ΄ ΛΥΚ  ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Για τη Διοικούσα Επιτροπή
      Ο Πρόεδρος                                                                                Η Γενική Γραμματέας
 Στυλιανός Μιόγλου                        Αναστασία Καρακώστα  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.